21 marzec, 2024

Konkurs - głosowanie potrwa do 11 kwietnia 2024r.

Twój głos może zmienić nasz ogródek w krainę smaków!

Drodzy Rodzice,

Mam nadzieję, że ten dzień jest dla Was równie słoneczny, jak uśmiechy naszych przedszkolaków, kiedy spędzają czas w naszym przedszkolnym ogródku. Dziś piszę do Was z niezwykle ważną prośbą, której spełnienie może przynieść im jeszcze więcej radości.

Nasze przedszkole ma szansę stać się posiadaczem tytułu "Ogródki ze smakiem", a to wszystko dzięki Waszemu zaangażowaniu. Konkurs, w którym bierzemy udział, daje nam możliwość wygrania funduszy na rozbudowę i wzbogacenie naszego małego zielonego zakątka w niezliczone aromatyczne rośliny i kolorowe kwiaty, które będą służyły nie tylko jako piękna dekoracja, ale także jako źródło edukacji i inspiracji dla dzieci.

Wystarczy, że codziennie znajdziecie chwilę, by oddać głos na nasze przedszkole. Każdy głos jest na wagę złota i przybliża nas do celu.

Aby zagłosować, wystarczy kliknąć w poniższy link – to naprawdę nic trudnego, ale może być przełomowe dla naszych wspólnych działań:

Oddaj głos na nasze przedszkole! - głosowanie trwa do 11 kwietnia 2024r.

Pamiętaj, że głosowanie jest otwarte codziennie, a każdy kolejny dzień to nowa szansa na wsparcie naszych małych odkrywców.

Dziękuję za każdy oddany głos i za to, że jesteście częścią naszej przedszkolnej społeczności. Razem możemy zdziałać więcej!

Instrukcja :
Wejdź w podany link https://www.electrolux.pl/local/ogrodki-ze-smakiem/#1793543
Wyszukaj nasze przedszkole ( województwo, powiat, gmina, przedszkole) i oddaj swój 1 głos dziennie.
Udostępnij i poproś swoich znajomych na fb o oddanie głosu na nasze przedszkole. Ważna jest ilość oddanych głosów, dlatego postaraj się znaleźć czas i codziennie do 11 kwietnia oddaj swój głos !!!

Możesz wejść także bezpośrednio w ten link i oddać swój głos.